Registreerimine


Osalustasu*
  EUATC võrgustiku liikmetele Teistele osalejatele
Täisprogramm  240 €  280 €
Konverentsi päev (20. okt) 125 € 160 €
Balti koostöö päev (19. okt) 65 € 65 €
Õhtusöök (20. okt) 60 € 60 € 


Mida sisaldab täisprogrammi pääse?

• 19. oktoobri Balti koostöö päev
• 20. oktoobri konverentsi põhipäev
• Kohvipauside toitlustus ja lõunasöögi Rootsi laud mõlemal päeval
• Tervitusvastuvõtt 19. oktoobri õhtul
• Õhtusöök 20. oktoobril
 

Ühe päeva pääse

Ühe päeva pääse sisaldab sissepääsu üritusele, jaotusmaterjale, kohvipauside toitlustust ja lõunasööki Rootsi lauas. Konverentsi ja koostööpäeva päevapääsme sisse ei ole arvestatud õhtuprogrammi. Osaleja saab endale ja/või kaaslasele 20. oktoobri õhtusöögi juurde tellida.
 

Õhtune programm

19. oktoobri õhtune tervitusvastuvõtt on mõeldud täisprogrammis osalejatele. Täisprogrammi pääsme hinnas on ka 20. oktoobri õhtusöök. Osaleja saab enda kaaslasele 20. oktoobri õhtusöögi juurde tellida.

Registreeru siin!

Registreerida ja konverentsi eest tasuda saab alltoodud XING Eventsi lingi kaudu.

conference - Online Event Management with the ticketing solution from XING Events

 
 
 

Erisoovid

Kui soovite taimetoitu või olete mõne toiduaine suhtes allergiline, siis andke sellest meile teada e-posti aadressil , et saaksime restoranis sobiva menüü koostada.
 

Osaluse tühistamise tingimused

Osavõtu tühistamise korral palume teatada kirjalikult vähemalt viis nädalat enne konverentsi (enne 15. septembrit) e-posti aadressil konverents@etbl.ee. Sellisel juhul tagastatakse kogu makstud osalustasu ja tühistatakse arve. Hilisemal teatamisel või hoopis teatamata jätmisel osalustasu ei tagastata ja pärast registreerimist väljastatud arve tuleb tasuda.

 *  Hinnad sisaldavad kõiki makse.

Liidu juhatus

 • Kerli Visso

  Kerli Visso

  TILDE EESTI OÜ, VANEMPROJEKTIJUHT / SENIOR PROJECT MANAGER

  Kerli on hariduselt eesti filoloog, aga õppinud ka majandust ja IT-d. Tõlkemaailmas on Kerli tegutsenud üle kümne aasta alates Tildega liitumisest 2007. aastal. Tildes on ta lisaks pikaajalisele projektijuhtimisele põgusalt kokku puutunud ka ettevõtte müügipoole ja tõlketoimetamisega. Viimastel aastatel on Kerli olnud vanemprojektijuhi ametis, mis lisaks tavapärasele projektijuhitööle hõlmab ka teiste projektijuhtide abistamist ja juhendamist, uute töötajate värbamist ning tegevjuhi nõustamist ettevõttele olulistes küsimustes.

 • Reelika Jakubovski

  Reelika Jakubovski

  Luisa Tõlkebüroo, Juhatuse Liige / Member of the Management

  Soome keele filoloog ja peagi mentorite koja liige Reelika on olnud tõlkeäris tegev juba 1995. aastast. Nagu Luisa kõik neli juhatuse liiget, alustas ka Reelika projektijuhina, mis lõi baasi laialdasele turu tundmisele ja tunnetamisele. Reelika on väga hea kliendisuhte hoidja, meeskonnajuht ning arendustegevuste genereerija. Reelika oli ka üks aktiivsemate tõlkebüroode ehk Eesti Tõlkebüroode Liidu kokkukutsujatest. Täna tegeleb Reelika Luisa sisearendusete ja välisosakonna juhtimisega, millega kaasneb iseeneslikult mõnus õhkkond kogu Luisas.

 • Kadri Pultsin

  Kadri Pultsin

  Interlex OÜ, Vanemprojektijuht / Senior Project Manager

  Kadri on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis inglise keele ja kirjanduse alal. Tee tõlketööstusesse leidis ta juba ülikooliajal, mil alustas vabakutselise tõlkijana. 2012. aastal alustas Kadri projektijuhina tööd tõlkebüroos Grata ja täna tegutseb ta samal ametikohtal edasi Interlexis. Lisaks tõlkeprojektide ja klientide haldamisele tegeleb ta ka büroo igapäevatöö korraldamise ja arendustegevusega.